לילה של טרוף בדאונטאון תל אביב

אינגה דינגו , עירום בשליטה, ריהאב סנטר, 18.4.2013

שד אדום בריאלטי ריהאב סנטר 2 , 18.4.13לילה של טרוף בדאונטאון תל אביב. לבנדה בעמקי הדרום צמוד צמוד למרכזית החדשה. “ויתרתי” ו “אינגה דינגו”.שתי להקות.ריאלטי ריהאב סנטר ( ספייס גראונד) .על עמדת הדי ג’יי ליאור פלדמן. הפסקות חשמל מקדמות את “ויתרתי”.אני מגיע אחרי. פעם ראשונה בווניו המגניב הזה. כנראה שגם אחרונה. השמועות אומרות שהמקום עובר שינוי. “ויתרתי” על הבמה ואני בשוק חיובי.סופג מכות פאנק קצרצרות עטופות חומות רעש, סותם אוזניים מרוב הנאה. נשפך אחורה, מוצא עצמי חוזר אל מאורות הרוק של לונדון 77.
הנה וידאו.הבלוג הזה מתנהג אחרת. במקום למרוח מילים , אקט הסיום הזה של “ויתרתי” אומר הכל.

ויתרתי מסיימים בדיסטורשן. הציפצופים באוזן לוחשים לי שהגיע הזמן לרכוש פלגים סותמי רעש. רעשים כאלה פוגמים בכושר השמיעה.עובדה ,הצצה תקריבית אל עבר אוזני המנגנים מגלה שם פלגים שכאלה, האמת , לא רוצה פלאגים, מוכן להרס העצמי, מוכן לגלות את “אינגה דינגו.
מפנה מקום בראש לטרוף הבא. דורון, נמרוד ועמוס פלוס אורחים. עכשיו תעצמו עיניים, תפתחו , תעלו למעלה , תסתכלו בתמונה, רגע יש גם וידאו, הנה

הבנתם? דורון,הזמר הזה משוגע על כל הראש. זמר עם קלידים. הלהקה הזו מצויינת ובאמת שכבר לא חשובה המוסיקה. למה בכלל לנתח ג’אנרים? הם עושים הכל, רוק, בלוז, פאנק, פסיכדליה ארכנית, ואיזה אומץ שיש לו לדורון שלהם, ערום כביום היוולדו, ולא שיש לו במה להתגאות, כלום, נאדה, ציפור קטנה מתחת למפלי בשר, מזיע ורוטט, ואיך שהוא מופיע, איזה יופי, לא אכפת לו מכלום, ואני שם באמצע מולו, מצלם ומתרגש, מרגיש כמי שמציץ למקום אסור, משחק תפקיד בסרט פורנו רוקנ’רולי, מחפש אויר לנשימה מרוב לחץ, לחץ של הנאה, לחץ של להקה לא נורמלית וכל כך נורמלית, כי מטרת החשיפה סופה בריקון עצמי של כל מה שמפוצץ את החושים הקמלים. ויש גם אורחים, אייל שוורצמן ( “בוטסמן”, תציצו בוידאו, זה הוא.) מנפנף זרועות, שר, זועק ומקפץ מסביב ל”אינגה דינגו”, ונועם ענבר של “הבילויים” שעושה כאן משהו שנמצא הרבה מעל ומעבר לרוקנ’רול הסטנדרטי, שוכן במחוזות אינטלקטואלים של יסודות מוסיקה קלאסית בחיבור למורשת רוקנ’רולית מפוארת, ויש עוד אורחים, והשעה כבר אחת ומשהו אחרי חצות, וקשה כבר לנשום מרוב חום ועשן ואני יוצא החוצה, עומד באויר הצח אל מול הלהקה המופיעה , עומד רחוק מן הבמה ורואה שד.
לילה של טרוף בדאונטאון תל אביב

Advertisements
This entry was posted in art, City Life, clubbing, erotica, music, photography, rock, אמנות, בא בלילה, ביקורת הופעה, מוסיקה, רוקנ'רול and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s